• Warsztaty i zajęcia
    dla dzieci

Sensoplastyczne

Warsztaty sensoplastyczne
Wszechstronne i twórcze zajęcia dla dzieci. Najprościej mówiąc, sensoplastyka to plastyka z wykorzystaniem wszystkich zmysłów. Dzieci całym ciałem doświadczają aktywności: brudzą się, malują swoje ciała, tworzą rozmaite prace.

DIY zrób to sam!

DIY
zrób to sam!
W myśl idei – „zrób to sam” pokazujmy i uczymy dzieci, jak przy pomocy rozmaitych technik stworzyć ciekawe przedmioty lub nadać nowe życie z pozoru bezużytecznym rzeczom.

Zajęcia ruchowe
z jogą

Zajęcia ruchowe z elementami jogi
Szukasz zajęć, na których Twoje dziecko spędzi aktywnie czas w niebanalny sposób? Proponujemy zajęcia ruchowe z elementami jogi. To świetna okazja do zadbania o dobrą kondycję fizyczną i umysłową najmłodszych.
Aktualności: Warsztaty
Warsztaty
Rozwijające zajęcia dla najmłodszych

Czym są oferowane przez nas warsztaty? Przede wszystkim kreatywną i twórczą zabawą. Organizowane przez nas zajęcia dla dzieci i młodzieży są przestrzenią do swobodnego rozwoju ciała i umysłu. Rozbudzamy wyobraźnie i ciekawość dzieci. Aktywnie spędzamy czas, poznajemy nowe środki wyrazu, eksperymentujemy, realizujemy szalone wizje dzieci i co najważniejsze – dzięki bezstresowej atmosferze - relaksujemy się.
Skuteczny rozwój
Szukasz najlepszych w regionie specjalistów?
Zgadzam się na Warunki korzystania
Zgadzam się na Warunki korzystania
Zgadzam się na Warunki korzystania

607 665 818
Sekretariat (fundusze UE)

601 660 255
Studia

605 105 582
Zajęcia językowe

601 660 255
Warsztaty

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Akademia Nauczania, P.P.H. Rarytas J. i R. Markowscy Sp.J.
Projekt i realizacja: Studio 113