Akademia Nauczania

Akademia Nauczania

Szkolnictwo
wyższe

Edukacja
językowa

Wszechstronny rozwój dzieci

Rozwój przedsiębiorczości (aktywizacja zawodowa)

Działaność na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym

Wsparcie
w zakresie social media

o nas

Rok 2011, Malbork. Głowy pełne pomysłów, połączone siły, motywacja i dużo pasji. To wszystko sprawiło, że powstała Akademia Nauczania. Akademia Nauczania jest niepubliczną placówką oświatową, agencją zatrudnienia wpisaną w WUP w Gdańsku (2017r.), instytucją szkoleniową wpisaną w RIS. Akademia prowadzona jest w Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Handlowym Rarytas J. i R. Markowscy Spółka Jawna.  W 2014r. Akademia Nauczania  powołała do życia Malborską Fundację Rozwoju Regionalnego. 

Od początku zależało nam na stworzeniu miejsca, które stanie się przestrzenią dla rozwoju mieszkańców naszego miasta oraz okolic. Miejsca, w którym udzielane będzie kompleksowe wsparcie na wielu płaszczyznach i dla różnych grup społecznych. W trakcie wytyczania kierunku pracy naszej działalności, uwagę skierowaliśmy na kilka sektorów:

szkolnictwo wyższe

Od 2016r. Współpracujemy z 5 uczelniami wyższymi. Jesteśmy filią – partnerem, obsługującym biuro studenta, oferujemy studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe.

edukację językową

Od 2015 roku prowadzimy szkołę językową pn. „Akademia Języków Obcych” w ramach której uczymy języka angielskiego i hiszpańskiego.

Akademia języków obcych

Wszechstronny rozwój dzieci

Od 2020r., w ramach „Akademii Kreatywności” oferujmy dzieciom udział w półkoloniach, zajęciach sensoplastycznych, artystycznych, warsztatach tematycznych. Oferujemy także organizację urodzin warsztatowo-tematycznych.

Akademia kreatywności

Rozwój przedsiębiorczości (aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych)

Od 2011r. nieprzerwalnie piszemy oraz realizujemy projekty mające na celu zdobycie lub podwyższenie kwalifikacji oraz kompetencji zawodowych. Koordynujemy działania wspierające przedsiębiorców oraz osoby, które dopiero planują założenie swojej działalności. Stanowimy pośrednictwo pracy, zależy nam na aktywizacji zawodowej osób pozostających bez pracy. Działamy holistycznie, udzielamy wsparcia zawodowego, prawnego, a także psychologicznego.

działalność na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym

Prowadzimy Placówkę Wsparcia Dziennego (utworzona w 2021r) w ramach której świadczone są usługi edukacyjne oraz opiekuńcze dla dzieci z autyzmem ze sprzężeniem z niepełnoprawnością intelektualną, dla dzieci z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Malborku. Od 03.2022r. prowadzimy kursy języka polskiego dla migrantów z Ukrainy.

wsparcie w zakresie Social Media

Nasze specjalistki od Social Mediów wspierają lokalne firmy w prowadzeniu stron na Facebooku i Instagramie. Tworzą kampanie sprzedażowe, grafiki i przyciągające treści.

akademia nauczania

Za naszymi działaniami stoją ludzie. To my odbieramy Państwa telefony, odpisujemy na wiadomości, wychodzimy naprzeciw potrzebom i udzielamy wsparcia. Zależy nam, aby nasza współpraca przebiegała na jak najwyższym poziomie, dlatego stale się rozwijamy i dostosowujemy do potrzeb zmieniającej się rzeczywistości.

Współpracujemy z licznymi podmiotami takimi jak: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku, Starostwo Powiatowe w Malborku, Specjalny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Malborku, Miasto Malbork, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku, Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, LGD Kraina Dolnego Powiśla w Dzierzgoniu, Żuławska Lokalna Grupa Działania. 

kadra

Angelika
Markowska - Lange

właściciel

Justyna
Pawłowska

prezes zarządu MFrr

Aneta
Dembek-Myszka

manager kursów językowych

Marta
Mulawa

broker pracy

Joanna
Meryk

specjalista ds. mediów interaktywnych

Magda
Rydz

koordynator ds. studiów

Julia
Czech

specjalista ds. promocji