fbpx
  • Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
  • Rekomendacje wystawione
    Akademii Nauczania w Malborku

Co o nas mówią?
Opinie współpracujących z nami firm i instytucji
Elżbieta Zalewska, Dyrektor Przedszkola Niepublicznego "Bratek II"

Akademia Nauczania prowadzona przez PPH Rarytas i J. R. Markowscy zajmuje się pozyskiwaniem środków na szkolenia i dokształcanie dla firm i robi to bardzo skutecznie.

Wielokrotnie korzystaliśmy z programów stażowych dla pracowników młodocianych, a nasi nauczyciele podnosili swoje kwalifikacje na studiach i szkoleniach organizowanych przez tę instytucję.

Na polecenie zasługuje sprawność działania pracowników firmy i dobra komunikacja. Zawsze możemy liczyć też na życzliwe doradztwo w interesujących nas dziedzinach.


Róża Banasik-Zarańska, Dyrektor Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku udziela rekomendacji firmie Akademia Nauczania prowadzonej PPH "Rarytas" sp. j w Malborku. Placówka współpracuje z firmą od 2018. Firma wspomaga działania Ośrodka poprzez kształcenie i dokształcanie kadr, realizację staży pracowniczych oraz realizację projektów mających na celu wsparcie placówki. W toku współpracy firma wykazała się solidnością, rzetelnością i wysokim poziomem realizacji usług. Ponadto firma angażowała się w pomoc placówce w przedsięwzięciach promujących działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Liczymy na dalszą tak pozytywną współpracę.


Marek Dombrowski, AUTO-MARKO

Z przekonaniem pragniemy Państwu zarekomendować usługi firmy:

Akademia Nauczania prowadzonej przez PPH Rarytas J. i R. Markowscy w Malborku.

Współpracujemy z Akademią Nauczania od 2016 roku. Korzystamy ze studiów dla pracowników oraz umów stażowych.

Polecamy firmę Akademię Nauczania w Malborku prowadzoną przez PPH Rarytas jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem, którzy rzetelnie wykonują powierzone im zlecenia.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy, sprawności działania oraz dobrej komunikacji z pracownikami firmy. W/w firma wykonywała swoje zadania w sposób fachowy. Cieszy się wysokim uznaniem i szacunkiem w naszym zakładzie.

Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalsza owocną współpracę.

Piotr Sadowski, Prezes Zarządu Centrum Aktywnego Wypoczynku

Z przekonaniem pragniemy Państwu zarekomendować usługi Akademii Nauczania prowadzonej przez PPH Rarytas J. i R. Markowscy ul. Głowackiego 111, 82-200 Malbork, która współpracowała z nami w ramach realizowania projektów: "Aktywni bez barier II".

Polecamy firmę Akademię Nauczania jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem, którzy rzetelnie wykonują powierzone im zlecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy, sprawności działania oraz dobrej komunikacji z pracownikami firmy. W ramach wspólnych działań nasza firma skorzystała ze wsparcia finansowego oraz pozyskała nowych pracowników. W/w firma wykonywała swoje zadania w sposób fachowy i zgodny z programem. Cieszy się wysokim uznaniem i szacunkiem w naszej placówce.


Magdalena Barcewicz, Przedsiębiorstwo "EXPAND" Krzysztof Kosmala

Z przyjemnością informujemy, że od 2018 roku współpracujemy z "PPH Rarytas" reprezentowaną przez Angelikę Markowską-Lange - współwłaściciela w zakresie organizowania staży oraz praktyk zawodowych. Pragniemy z wielkim  przekonaniem zarekomendować usługi firmy "PPH Rarytas" z siedzibą w Malborku ul. Włościańskiej 2. NIP: 5790005909.

Wysoki poziom obsługi i zaangażowanie pracowników firmy PPH "Rarytas" pozytywnie wpłynął na odbiór firmy zyskując opinię kompetentnego i rzetelnego partnera.

Pragniemy podziękować za dotychczasową współpracę, mając jednocześnie nadzieję na dalsza owocną kooperację.

Z całą odpowiedzialnością możemy polecić "PPH Rarytas" innym firmom zainteresowanym podjęciem współpracy w tym zakresie jako profesjonalnego, solidnego i doświadczonego organizatora i partnera.

Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów pozwalających zjednać sobie klientów.

Skuteczny rozwój
Szukasz najlepszych w regionie specjalistów?
Zgadzam się na Warunki korzystania
Zgadzam się na Warunki korzystania
Zgadzam się na Warunki korzystania

607 665 818
Sekretariat (fundusze UE)

601 660 255
Studia

605 105 582
Zajęcia językowe


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Akademia Nauczania, P.P.H. Rarytas J. i R. Markowscy Sp.J.

Projekt i realizacja: Studio 113