fbpx

Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
  • Rekomendacje wystawione
    Akademii Nauczania w Malborku

Co o nas mówią?
Opinie współpracujących z nami firm i instytucji
Elżbieta Zalewska, Dyrektor Przedszkola Niepublicznego "Bratek II"

Akademia Nauczania prowadzona przez PPH Rarytas i J. R. Markowscy zajmuje się pozyskiwaniem środków na szkolenia i dokształcanie dla firm i robi to bardzo skutecznie.

Wielokrotnie korzystaliśmy z programów stażowych dla pracowników młodocianych, a nasi nauczyciele podnosili swoje kwalifikacje na studiach i szkoleniach organizowanych przez tę instytucję.

Na polecenie zasługuje sprawność działania pracowników firmy i dobra komunikacja. Zawsze możemy liczyć też na życzliwe doradztwo w interesujących nas dziedzinach.


Róża Banasik-Zarańska, Dyrektor Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku udziela rekomendacji firmie Akademia Nauczania prowadzonej PPH "Rarytas" sp. j w Malborku. Placówka współpracuje z firmą od 2018. Firma wspomaga działania Ośrodka poprzez kształcenie i dokształcanie kadr, realizację staży pracowniczych oraz realizację projektów mających na celu wsparcie placówki. W toku współpracy firma wykazała się solidnością, rzetelnością i wysokim poziomem realizacji usług. Ponadto firma angażowała się w pomoc placówce w przedsięwzięciach promujących działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Liczymy na dalszą tak pozytywną współpracę.


Marek Dombrowski, AUTO-MARKO

Z przekonaniem pragniemy Państwu zarekomendować usługi firmy:

Akademia Nauczania prowadzonej przez PPH Rarytas J. i R. Markowscy w Malborku.

Współpracujemy z Akademią Nauczania od 2016 roku. Korzystamy ze studiów dla pracowników oraz umów stażowych.

Polecamy firmę Akademię Nauczania w Malborku prowadzoną przez PPH Rarytas jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem, którzy rzetelnie wykonują powierzone im zlecenia.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy, sprawności działania oraz dobrej komunikacji z pracownikami firmy. W/w firma wykonywała swoje zadania w sposób fachowy. Cieszy się wysokim uznaniem i szacunkiem w naszym zakładzie.

Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalsza owocną współpracę.

Piotr Sadowski, Prezes Zarządu Centrum Aktywnego Wypoczynku

Z przekonaniem pragniemy Państwu zarekomendować usługi Akademii Nauczania prowadzonej przez PPH Rarytas J. i R. Markowscy ul. Głowackiego 111, 82-200 Malbork, która współpracowała z nami w ramach realizowania projektów: "Aktywni bez barier II".

Polecamy firmę Akademię Nauczania jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem, którzy rzetelnie wykonują powierzone im zlecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy, sprawności działania oraz dobrej komunikacji z pracownikami firmy. W ramach wspólnych działań nasza firma skorzystała ze wsparcia finansowego oraz pozyskała nowych pracowników. W/w firma wykonywała swoje zadania w sposób fachowy i zgodny z programem. Cieszy się wysokim uznaniem i szacunkiem w naszej placówce.


Magdalena Barcewicz, Przedsiębiorstwo "EXPAND" Krzysztof Kosmala

Z przyjemnością informujemy, że od 2018 roku współpracujemy z "PPH Rarytas" reprezentowaną przez Angelikę Markowską-Lange - współwłaściciela w zakresie organizowania staży oraz praktyk zawodowych. Pragniemy z wielkim  przekonaniem zarekomendować usługi firmy "PPH Rarytas" z siedzibą w Malborku ul. Włościańskiej 2. NIP: 5790005909.

Wysoki poziom obsługi i zaangażowanie pracowników firmy PPH "Rarytas" pozytywnie wpłynął na odbiór firmy zyskując opinię kompetentnego i rzetelnego partnera.

Pragniemy podziękować za dotychczasową współpracę, mając jednocześnie nadzieję na dalsza owocną kooperację.

Z całą odpowiedzialnością możemy polecić "PPH Rarytas" innym firmom zainteresowanym podjęciem współpracy w tym zakresie jako profesjonalnego, solidnego i doświadczonego organizatora i partnera.

Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów pozwalających zjednać sobie klientów.