fbpx

Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
  • Rekrutacja na studia podyplomowe marzec 2021

    Rekrutacja na studia podyplomowe marzec 2021

    19.01.2021 r.

Studia podyplomowe w Akademii Pedagoga – nabór na semestr letni. Do wyboru blisko 70 kierunków pedagogicznych oraz pozapedagogicznych!

 W Akademia Pedagoga– Filii Instytutu Studiów Podyplomowych trwa letnia rekrutacja na studia podyplomowe 2021! Katalog zawiera blisko 70 kierunków, a studia ruszają już w marcu! Do wyboru kierunki pedagogiczne, administracyjne i inne. Studia podyplomowe to możliwość zdobywania kolejnych umiejętności, uprawnień czy nawet nowego zawodu lub szansa na całkowite przekwalifikowanie się! Sprawdź ofertę Akademii Pedagoga.

 >> Katalog kierunków << 

Dla kogo? 

Studia oferowane przez Akademię Pedagoga w znacznej mierze skierowane są do pracowników Oświaty lub osób, które dopiero planują związać swoją przyszłość z Oświatą, psychologów, pracowników socjalnych, a także do wszystkich tych, którym zależy na podniesieniu swoich kwalifikacji i możliwości na rynku pracy lub przebranżowieniu się.

Ogromną zaletą i ułatwieniem dla studentów są oferowane przez uczelnię platformy

e-learningowe, które umożliwiają stały dostęp do materiałów dydaktycznych, niezbędnych dokumentów oraz bieżących informacji, dzięki czemu studenci nie muszą martwić się o to, jak połączą naukę z pracą. Sami decydują kiedy i gdzie się uczą. Uczelni posiada również dogodny dla każdego, ratalny system opłat za czesne, atrakcyjne zniżki dla absolwentów oraz osób, które wybierają więcej niż jeden kierunek studiów. To wszystko sprawia, że studia mają bardzo elastyczny charakter i cieszą się dużym zainteresowaniem. Z oferty Akademii Pedagoga skorzystało już ponad 300 osób! 

Co zyskasz wybierając studia podyplomowe w Akademii Pedagoga? 

Studia mają charakter kwalifikacyjny. Wybierając studia w Filii Akademii Pedagoga ma się pewność, że programy kształcenia uwzględniają bieżące zamiany w podstawie programowej oraz są zgodne z przepisami prawa. Dodatkowo tok nauczania opiera się na nowoczesnych metodach dydaktycznych – w tym technikach kształcenia na odległość, co jest ogromną zaletą. Organizowane przez uczelnie webinaria cieszą się dużym zainteresowaniem wśród studentów i są na bieżąco archiwizowane, dzięki czemu można do nich wracać i nie ma się poczucia, że jakaś wiedza umknęła uwadze. Najważniejsze zagadnienia obowiązujące na egzaminie dyplomowym dostępne są w strefie studenta od pierwszych dni nauki, dzięki czemu studenci mogą się przygotowywać do egzaminu zgodnie ze swoimi możliwościami. Komfortowe jest również to, że wszystkie sprawy – począwszy od rekrutacji aż po odbiór dyplomu – załatwia się na miejscu w biurze studenta w Malborku.

 Kierunki

W katalogu studiów znajduje się ponad 50 kierunków pedagogicznych, w tym 12 z zakresu pedagogiki specjalnej, które obecnie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem (np. Oligofrenopedagogika, Tyflopedagogika, Surdopedagogika, Logopedia), kierunki administracyjne (np. Administracja publiczna, Kontrola zarządcza, E-administracja) oraz pozostałe tj.: Higiena i epidemiologia w profilaktyce i promocji zdrowia, Logistyka, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, Trener umiejętności społecznych i wiele innych.

 >> Katalog kierunków << 

Co należy zrobić, aby wziąć udział w rekrutacji?

Ze strony: https://akademia-nauczania.pl/dokumentacja-rekrutacyjna należy pobrać i wypełnić formularz osobowy kandydata na studia, do formularza dołączyć ksero dyplomu ukończenia studiów wyższych oraz potwierdzenie wpłaty wpisowego. Komplet dokumentów należy dostarczyć do Biura Studenta, które zlokalizowane jest w budynku Akademii Nauczania przy ulicy Głowackiego 111 w Malborku, wysłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Biuro Studenta otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu 601 660 255. Dodatkowym miejscem, w którym na bieżąco umieszczane są informacje dla studentów jest profil na Facebooku o nazwie: Akademia Pedagoga w Malborku – https://www.facebook.com/AkademiaPedagoga

Skuteczny rozwój
Szukasz najlepszych w regionie specjalistów?
Zgadzam się na Warunki korzystania
Zgadzam się na Warunki korzystania
Zgadzam się na Warunki korzystania
Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego

ul. Głowackiego 111,
82-200 Malbork


607 665 818
Sekretariat (fundusze UE)

601 660 255
Studia

605 105 582
Zajęcia językowe


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Akademia Nauczania, P.P.H. Rarytas J. i R. Markowscy Sp.J.

Projekt i realizacja: Studio 113