fbpx
  • Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
  • Opinie o Akademii Nauczania
    w Malborku

Co o nas mówią?
Opinie zadowolonych klientów
Ewa, 44 lata

Pracownicy z biura studenta w Malborku to bardzo rzeczowi i merytorycznie przygotowani ludzie. Najwięcej do czynienia miałam z P. Ewą, która zawsze ma wszystko dopięte na ostatni guzik. W Akademii Nauczania  pracują miłe i przyjemne osoby.

Martyna, 25 lat

Polecam wszystkim konwersacje w Akademii Nauczania! Zajęcia prowadzone są w bezstresowej i wesołej atmosferze. Podoba mi się to, że możemy sami wybierać temat danych zajęć, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Konwersacje to świetna alternatywa dla tradycyjnych zajęć z języka angielskiego.

Aleksandra, 38 lat

Kilka lat temu podjęłam kurs w malborskiej Akademii Nauczania. Kurs okazał się strzałem w 10-tkę, mała grupa, ciekawe tematy, bardzo luźno prowadzone zajęcia, profesjonalne przygotowanie lektora, dla której nauczanie wydaje się być wielką pasją. Już po kilku zajęciach poczułam swobodę w porozumiewaniu się i wielką chęć dalszego rozwoju. Z niecierpliwością czekałam na kolejne zajęcia, które z racji bardzo ciekawych wątków połączonych z quizami i zabawami, mijały mi bardzo szybko. Obecnie uczęszczam na zajęcia konwersacyjne z języka angielskiego, cenię sobie w nich możliwość luźnej, swobodnej rozmowy, bez mozolnego nauczania gramatyki, która - jak sobie uświadomiłam - sama wchodzi do głowy.
W obecnym roku na zajęcia konwersacyjne dla młodzieży zapisałam również córkę. Jestem przekonana, że również ona podzieli moją opinię. Z całego serca polecam naukę języków w malborskiej Akademii Nauczania!

Danka, 39 lat

Z Akademią Nauczania zetknęłam się już jakiś czas temu i od razu rzucił mi się w oczy pełen profesjonalizm pracujących tam osób. Pracujące tam osoby dbają o rozwój osobisty oraz zawodowy osób uczestniczących w projektach. Miałam przyjemność uczestniczenia w  zaawansowanym kursie Exel oraz skorzystania z dofinansowania studiów podyplomowych, bezpośrednio związanych z moją pracą. W kwestiach organizacyjnych oraz kontaktowych Akademia jest bardzo elastyczna. Bardzo cieszę się, że powstała w Malborku placówka, która pomaga ludziom  rozwijać się na różnorodnych płaszczyznach. Ceny kursów są bardzo przystępne, a atmosfer przemiła. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce każdemu.

Wojtek, 39 lat

Uczęszczałem do Akademii na kurs języka angielskiego. Na początku kursu zostaliśmy wyposażenie w pomoce dydaktyczne w postaci książek i płyt CD. Dzięki cierpliwości i stałemu wsparciu nauczyciela, który na lekcjach wdrażał nas w tajniki obcego języka, poznaliśmy nowe zagadnienia. Zajęcia prowadzone były na wysokim poziomie merytorycznym w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze. Po zakończeniu kursu otrzymałem awans! Polecam każdemu.

Małgosia, 39 lat

Polecam kursy języka angielskiego, profesjonalne podejście, różnorodne materiały i metody, sympatyczny prowadzący i bardzo mili i konkretni pracownicy. Na pewno jeszcze skorzystam! :-)

Radek, 45 lat

Jestem ogromnie wdzięczny Akademii Nauczania za pomoc w realizacji marzeń. To dzięki Pani Angelice i Pani Marcie skorzystałem z dotacji na otworzenie własnej działalności, która do dnia dzisiejszego pozwala mi na zapewnienie bytu mojej rodzinie. Ogromne wsparcie merytoryczne oraz praktyczne, które otrzymałem od w/w Pań pozwoliło mi na podjęcie ważnych decyzji. Wszystkim którzy będą chcieli współpracować z Akademią Nauczania – serdecznie polecam. Panie zawsze znajdują czas na rozmowę i udzielenie wsparcia. Bardzo dziękuję całej kadrze za poświęcony mi czas!

Skuteczny rozwój
Szukasz najlepszych w regionie specjalistów?
Zgadzam się na Warunki korzystania
Zgadzam się na Warunki korzystania
Zgadzam się na Warunki korzystania

607 665 818
Sekretariat (fundusze UE)

601 660 255
Studia

605 105 582
Zajęcia językowe


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone - Akademia Nauczania, P.P.H. Rarytas J. i R. Markowscy Sp.J.

Projekt i realizacja: Studio 113