fbpx

Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
  • Opinie o Akademii Nauczania
    w Malborku

Co o nas mówią?
Opinie zadowolonych klientów
Ewa, 44 lata

Pracownicy z biura studenta w Malborku to bardzo rzeczowi i merytorycznie przygotowani ludzie. Najwięcej do czynienia miałam z P. Ewą, która zawsze ma wszystko dopięte na ostatni guzik. W Akademii Nauczania  pracują miłe i przyjemne osoby.

Martyna, 25 lat

Polecam wszystkim konwersacje w Akademii Nauczania! Zajęcia prowadzone są w bezstresowej i wesołej atmosferze. Podoba mi się to, że możemy sami wybierać temat danych zajęć, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Konwersacje to świetna alternatywa dla tradycyjnych zajęć z języka angielskiego.

Aleksandra, 38 lat

Kilka lat temu podjęłam kurs w malborskiej Akademii Nauczania. Kurs okazał się strzałem w 10-tkę, mała grupa, ciekawe tematy, bardzo luźno prowadzone zajęcia, profesjonalne przygotowanie lektora, dla której nauczanie wydaje się być wielką pasją. Już po kilku zajęciach poczułam swobodę w porozumiewaniu się i wielką chęć dalszego rozwoju. Z niecierpliwością czekałam na kolejne zajęcia, które z racji bardzo ciekawych wątków połączonych z quizami i zabawami, mijały mi bardzo szybko. Obecnie uczęszczam na zajęcia konwersacyjne z języka angielskiego, cenię sobie w nich możliwość luźnej, swobodnej rozmowy, bez mozolnego nauczania gramatyki, która - jak sobie uświadomiłam - sama wchodzi do głowy.
W obecnym roku na zajęcia konwersacyjne dla młodzieży zapisałam również córkę. Jestem przekonana, że również ona podzieli moją opinię. Z całego serca polecam naukę języków w malborskiej Akademii Nauczania!

Danka, 39 lat

Z Akademią Nauczania zetknęłam się już jakiś czas temu i od razu rzucił mi się w oczy pełen profesjonalizm pracujących tam osób. Pracujące tam osoby dbają o rozwój osobisty oraz zawodowy osób uczestniczących w projektach. Miałam przyjemność uczestniczenia w  zaawansowanym kursie Exel oraz skorzystania z dofinansowania studiów podyplomowych, bezpośrednio związanych z moją pracą. W kwestiach organizacyjnych oraz kontaktowych Akademia jest bardzo elastyczna. Bardzo cieszę się, że powstała w Malborku placówka, która pomaga ludziom  rozwijać się na różnorodnych płaszczyznach. Ceny kursów są bardzo przystępne, a atmosfer przemiła. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce każdemu.

Wojtek, 39 lat

Uczęszczałem do Akademii na kurs języka angielskiego. Na początku kursu zostaliśmy wyposażenie w pomoce dydaktyczne w postaci książek i płyt CD. Dzięki cierpliwości i stałemu wsparciu nauczyciela, który na lekcjach wdrażał nas w tajniki obcego języka, poznaliśmy nowe zagadnienia. Zajęcia prowadzone były na wysokim poziomie merytorycznym w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze. Po zakończeniu kursu otrzymałem awans! Polecam każdemu.

Małgosia, 39 lat

Polecam kursy języka angielskiego, profesjonalne podejście, różnorodne materiały i metody, sympatyczny prowadzący i bardzo mili i konkretni pracownicy. Na pewno jeszcze skorzystam! :-)

Radek, 45 lat

Jestem ogromnie wdzięczny Akademii Nauczania za pomoc w realizacji marzeń. To dzięki Pani Angelice i Pani Marcie skorzystałem z dotacji na otworzenie własnej działalności, która do dnia dzisiejszego pozwala mi na zapewnienie bytu mojej rodzinie. Ogromne wsparcie merytoryczne oraz praktyczne, które otrzymałem od w/w Pań pozwoliło mi na podjęcie ważnych decyzji. Wszystkim którzy będą chcieli współpracować z Akademią Nauczania – serdecznie polecam. Panie zawsze znajdują czas na rozmowę i udzielenie wsparcia. Bardzo dziękuję całej kadrze za poświęcony mi czas!