fbpx

Ułatwienia dostępu

 • Skalowanie treści 100%
 • Czcionka 100%
 • Wysokość linii 100%
 • Odstęp liter 100%
 • Studia licencjackie, magisterskie
  i podyplomowe w Malborku

Proces rekrutacji

Rekrutacja na studia 2023/2024

Warunki rekrutacji kandydatów na studia w roku 2023/2024:

 1. Wybierz kierunek studiów, na którym chcesz rozpocząć naukę.
 2. Wypełnij Kwestionariusz Kandydata na Studia - dokument znajduje się w zakładce rekrutacja na studia w menu bocznym.
 3. Dokonaj opłaty rekrutacyjnej – kandydat na studia powinien dokonać opłaty w wysokości 85 zł na postępowanie rekrutacyjne na numer konta: 85 1750 0012 0000 0000 3308 8183.
  Dane adresata przelewu: Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego, ul. B. Głowackiego 111, 82-200 Malbork. Opłata nie jest zwracana w przypadku rezygnacji ze studiów. 
 4. Dokonaj kopii świadectwa dojrzałości - w przypadku zapisu na studia I stopnia oraz studia jednolite magisterskie lub kopii dyplomu ukończenia studiów wyższych - w przypadku zapisu na studia magisterskie oraz podyplomowe. 
 5. W przypadku zapisu na studia I lub II stopnia pobierz również druk Ślubowania Studenta i także go podpisz.
 6. Dostarcz wymagane dokumenty rekrutacyjne wraz z potwierdzeniem dokonania opłaty rekrutacyjnej do biura studenta, mieszczącego się w budynku Akademii Nauczania pod adresem: Głowackiego 111, Malbork lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Możliwe jest również wysłanie skanów dokumentów na adres e-mail naszej Filii - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie dokumenty rekrutacyjne znajdują się w zakładkach w menu z prawej strony. 

Studia w Malborku
Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych

W maju 2016 r. została podpisana umowa pomiędzy Malborską Fundacją Rozwoju Regionalnego a Wyższą Szkołą Nauk Pedagogicznych na realizację studiów podyplomowych.

Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych wpisana jest pod liczbą porządkową 236 do rejestru uczelni niepublicznych i związku uczelni niepublicznych prowadzonego przez ministra nauki i szkolnictwa wyższego.

Idąc w kierunku Państwa potrzeb w październiku 2017 r. poszerzyliśmy swoją ofertę o studia licencjackie i magisterskie.

Studia w Malborku
Szkoła Główna
Krajowa

W październiku 2019 r. poszerzyliśmy swoją ofertę edukacyjną o możliwość studiowania w Szkole Głównej Krajowej. Dzięki czemu mogą Państwo korzystać z bogatszej oferty kierunków studiów.