fbpx

Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Zasady korzystania z usługi Newsletter Akademii Nauczania

1)           Korzystanie z usługi Newsletter Akademii Nauczania jest dobrowolne.

2)           Rejestracja w bazie subskrybentów następuje poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: (link do zapisów)

3)           Na podany w procesie rejestracji adres email wysłana zostanie informacja z linkiem aktywacyjnym subskrypcji Newslettera.

4)           Subskrybent w każdej chwili może usunąć swoje dane poprzez rezygnację z subskrypcji pod adresem: (link do rezygnacji)

5)           Reklamacje w kwestiach technicznych związanych z funkcjonowaniem Newslettera można zgłaszać za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

 

Administrator danych

Administratorem Państwa danych osobowych jest P.P.H. Rarytas J. i R. Markowscy Sp.J. z siedzibą w Malborku, przy ul. Głowackiego 111.

 

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przekazywania subskrybowanego Newslettera Akademii Nauczania, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO”.

 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcy, którym mogą być ujawnione Państwa dane są podmioty, z którymi Akademia Nauczania zawarła umowę na świadczenie usług serwisowych dla użytkowanych w Akademii systemów informatycznych.

 

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do czasu rezygnacji z subskrypcji Newslettera bądź też do zakończenia wydawania Newslettera.

 

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

a)        prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

b)        prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;

c)        prawo do usunięcia danych osobowych;

d)        prawo do ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;

e)        prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO, ul. Stawki 2 
00-193 Warszawa;

 

Informacja o wymogu podania danych.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania nie będzie możliwe przekazywanie Newslettera Akademii Nauczania.

 

Polityka prywatności

Zasady dotyczące przetwarzania danych w serwisach WWW Akademii Nauczania zostały określone w naszej Polityce Prywatności (link do polityki prywatności).