fbpx

Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
  • Rekrutacja 2023/2024 w 4 krokach

    studia podyplomowe

Pobierz i uzupełnij kwestionariusz kandydata na studia podyplomowe. Wykonaj ksero dyplomu ukończenia studiów wyższych. W przypadku rekrutacji na kierunek/i pedagogiczne dołącz dokument poświadczający posiadanie kwalifikacji pedagogicznych (suplement do dyplomu, w którym widnieje adnotacja o posiadanych kwalifikacjach pedagogicznych/ zaświadczenie z Uczelni/ świadectwo ukończenia studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego)

Wpłać 85 zł opłaty wpisowej za każdy wybrany kierunek studiów podyplomowych  na konto Malborskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego - 85 1750 0012 0000 0000 3308 8183. Dołącz potwierdzenie dokonania płatności do kwestionariusza kandydata na studia. Opłata przeznaczona jest na procedurę rekrutacyjną, w przypadku rezygnacji Studenta, nie zostaje zwrócona.

Dostarcz komplet dokumentów do biura Akademii Pedagoga (ul. Głowackiego 111, Malbork, biuro nr 7) osobiście, za pośrednictwem poczty elektronciznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tadycyjną na nasz adres. 

Podpisz otrzymaną od nas umowę o kształcenie. Witaj w gronie Studentów!

Dokumenty do pobrania

Znajdź nas na Facebooku